Dziękujemy za uczestnictwo w tegorocznej konferencji Polzak Marketing 2018!

Zainteresowanych fotorelacją zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebook’u: przejdź do fotorelacji.

Wszystkie osoby, które chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat Konferencji oraz chciałyby uzyskać dostęp do prezentacji naszych prelegentów zapraszamy do wypełnienia ankiety: przejdź do ankiety i odbierz prezentacje.

 

Godzina/Czas

Zawartość
Kto
8:30-9:30  60 minut Rejestracja uczestników i kawa
recepcja
OTWARCIE
9:30-9:45  15 minut

Powitanie uczestników i otwarcie konferencji.
Andrzej Zawistowski, PSML i Paweł Tyszkiewicz, SAR

9:45-10:00  15 minut

O Inicjatywie IAA Polska - Ogólnopolska Reprezentacja Marketerów.
Jacek Olechowski, Prezes, IAA Polska

10:00-10:30  30 minut

Jak z sukcesem wdrażać standardy i procedury Białej Księgi Dialogu Branżowego - na przykładzie przetargu PR w Lotte Wedel.
Agnieszka Kołodziejczak, Indirect Procurement Manager, LOTTE Wedel i Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji Marketingowej, LOTTE Wedel

10:30-11:15  45 minut

"Measuring what Matters" Mierząc realne efekty - czyli co jest naprawdę ważne w ocenie efektywności działań na mediach społecznościowych (na przykładzie Facebook & Instagram).
Katarzyna Paliwoda, Head of Business Central & Eastern Europe, Facebook

11:15-11:45  30 minut

Jak w erze przereklamowania stworzyć zaangażowaną społeczność wokół marki? Podczas wykładu dowiecie się czym jest branded content, czym levaraged, sponsored, partnered i originated content. Jak mierzyć efektywność działań contentowych? W jakich modelach można go zakupić?
Ewa Wolska Rzewuska, CoManaging Director, Saatchi & Saatchi IS; Filip Beźnicki, Strategic Group Head, Saatchi & Saatchi IS; Aleksandra Popławska, Content Partnership Director, Publicis Media

11:45-12:00 PRZERWA KAWOWA
12:00-12:30  30 minut

Niezbędne przed kampanią, briefem i przetargiem, czyli KPI w marketingu, jak stawiać cele w komunikacji marketingowej i jak je rozliczać?
Agnieszka Kosik, CEO, MediaCom i Anna Putts, Head of Marketing Communication, UPC

12:30-13:00  30 minut

"Kupujesz lub zlecasz produkcję TV? Zwykle otrzymujesz w ofercie Założenia Produkcyjne. Komu to potrzebne? Decyzja o wyborze partnera do produkcji filmu opiera się na ocenie: kosztorysu, harmonogramu, treatmentu reżysera i założeń produkcyjnych. To sporo danych do przeanalizowania, a ofert jest najczęściej kilka. Czy wszystkie elementy oferty na produkcję są równie ważne? Czy można niektóre z nich pominąć? Czy Założenia Produkcyjne to techniczny detal czy może element determinujący koszty?"
Magda Olak, Dyrektor Zarządzająca / Producent, TANK i Marta Mucha-Bajda, Local Category Manager, Procurment, Asahi Breweries Europe

13:00-13:30  30 minut

„Prawdy i mity o zakupie mediów - czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć, ale nie masz kogo zapytać.” Procurement ma zawsze jedno naczelne zadanie: kupić jak najwięcej jednostek wartości za jak najniższą cenę. Tylko jakie jednostki miary wartości wybrać przy zamawianiu kampanii w mediach? Co jest istotne przy współpracy z domem mediowym? Co dom mediowy jest w stanie zagwarantować, a czego nie? Jak współpracować, aby osiągnąć sukces?
Tadeusz Żórawski

13:30-14:15 LUNCH
14:15-14:45  30 minut

„Czy tanie może być dobre, a czy drogie zawsze jest dobre?” - co oznacza jakość w usługach marketingowych? Co znaczy „tanie” i „drogie”? O realnym planowaniu budżetu oraz o tym, że digital nie zwalnia z jakości.
Zuzanna Warowna-Toruńska, Business Owner, Concept Spot i Magdalena Budziszewska, Senior Marketing Manager, Costa Coffee Polska

14:45-15:15  30 minut

Przenikanie się działań PR i eventu — zakup usług agencji eventowej i PR w jednym. Czy to ma sens? Czy to się opłaca? - panel dyskusyjny
Karolina Borkowska-Bylicka, Wiceprezes Zarządu Public Dialog; Dariusz Maciołek, Dyr. Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej, Aviva; Wojciech Cłapiński, Wiceprezes Zarządu, El Padre

15:15-15:45  30 minut Co, gdzie i jak kupować badania marketingowe w dużej organizacji. Wyzwania w zakupie badań marketingowych. Czy zakup badań marketingowych może odbywać się sprawnie i bezproblemowo? 
Katarzyna Fiedoruk, Starszy Specjalista ds. Zakupów, T-mobile i Tomasz Jędrkiewicz, Market Research Expert, T-mobile
15:45-16:00  15 minut

Zamknięcie i podsumowanie konferencji.
Andrzej Zawistowski, PSML i Paweł Tyszkiewicz, SAR

Organizatorzy:

                 

Partnerzy:

                                         

Partnerzy
Partnerzy medialni