Ewa Wolska-Rzewuska, CoManaging Director, Saatchi & Saatchi IS

Zagorzała miłośniczka, propagatorka i agitatorka siły marketingu treści. Z branżą komunikacji marketingowej związana od 20 lat. Zaznaczyła swoją obecność zarówno po stronie wydawcy – VICE Media, jak i w agencjach – Saatchi & Saatchi IS (obecnie CoManaging Director), Dentsu Aegis Network, Leo Burnett czy Havas Warsaw, Sixtyone.

 


 

  Katarzyna Paliwoda, Head of Business, Facebook Central Eastern Europe

Zarządza biznesem Facebooka na Europę Środkową & Wschodnią na co dzień mieszkając w Warszawie.

Poprzednio związana z Procter & Gamble w regionie Europy Centralnej gdzie na przestrzeni lat zarządzała kilkunastoma markami i kategoriami produktów firmy. Doradca zarządu dla Stowarzyszenia Wiosna (Szlachetnej Paczki), wcześniej konsultant ds. komunikacji w Unicef.

 


 

  Tadeusz Żórawski

Lider biznesu. 23 lata doświadczenia w domach mediowych, w tym ponad 12 lat na stanowisku lidera firmy (Universal McCann, PHD). Wysoko oceniany prezenter konferencji na temat nowych trendów i technologii. Wykładowca, autor publikacji, mentor. Doradca w procesach łączenia korporacji ze startupami. Obserwowany przez kilkutysięczną społeczność (LinkedIn, Twitter, Facebook), @tadekzorawski.

 


 

  Zuzanna Warowna-Toruńska, Business Owner, Concept Spot

Od maja 2018 właścicielka firmy doradczej Concept Spot (rozwój biznesu, marketing, komunikacja, obsługa klienta, zarządzanie ludźmi, etyka i odpowiedzialność w biznesie). Wcześniej od 2001 roku związana z branżą reklamową, ostatnio na stanowisku dyrektor zarządzającej Grupy Ogilvy w Polsce. Współtworzyła kampanie i zarządzała projektami dla takich marek, jak: Żywiec, Decathlon, Kompania Piwowarska, Philips, PZU, PKO Bank Polski, McDonald’s, PLL LOT, dla których wspólnie z zespołem wygrywała nagrody kreatywne oraz Effie. Juror i członek komitetu konkursu efektywności komunikacji Effie, prelegent i szkoleniowiec. Mentor w programie „Technologia w spódnicy”. Absolwentka SGH na kierunku zarządzanie i marketing. W wolnych chwilach blogerka (pozytywniesubiektywnie.wordpress.com).

 


 

  Magda Olak, Dyrektor Zarządzająca / Producent, TANK

Producent z 20-letnim doświadczeniem w pracy w branży reklamowej. Pracowała w strukturach polskich i sieciowych agencji reklamowych jako producent i szef działu produkcji, współtworząc podwaliny rynku reklamy w Polsce. W ramach agencji Saatchi & Saatchi Poland prowadziła wewnętrzny dom produkcyjny - Happy Production. Od 12 lat zarządza własnym studiem filmowym TANK, znanym z promowania najlepszych standardów produkcyjnych, dbającym szczególnie o jakość, bezpieczeństwo i długofalowe relacje z Klientami.

Członek Zarządu Klubu Producentów Reklamowych działającego w ramach struktur SAR.

W ciągu swojej producenckiej kariery skupiała się na reklamie, ale nieobce są jej wszelkie inne formy produkcji filmowej, jak teledysk, film dokumentalny, animacja, a ostatnio także film fabularny.

Inspirację do pracy czerpie z licznych zainteresowań, wśród których na czele jest opera oraz dobra literatura.

 


 

  Agnieszka Kołodziejczak, Indirect Procurement Manager, Lotte Wedel

Absolwentka SGGW i SGH w Warszawie.

Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, bierze udział w pracach grupy: agencje full service.

Od 13 lat związaną z branżą FMCG, od 7 lat odpowiada za zakupy usług indirect, w tym usług marketingowych, a także za opracowywanie i wdrażanie optymalnych modeli zakupu w obszarze BTL oraz ATL w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe. Posiada wiedzę z zakresu zarządzania kategorią, tworzenia strategii zakupowych oraz zarządzania dostawcami. W pracy stawia nacisk na budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

 


 

  Agnieszka Kosik, CEO, MediaCom Warszawa

Agnieszka Kosik z sukcesami zarządza MediaCom Warszawa od 14 lat. Karierę rozpoczęła w Optimum Media w 1993 roku, czyli w momencie, gdy polski rynek reklamowy zaczął się dopiero rozwijać. Do zespołu MediaComu dołączyła w 2003 roku, zajmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego i New Business Directora.

Od momentu objęcia przez Agnieszkę stanowiska CEO w 2008 roku, MediaCom zdobył wielokrotnie tytuł Domu Mediowego Roku, dużą liczbę nagród branżowych i systematycznie pnie się w rankingu RECMA. Otrzymała również tytuł AdMana Roku 2016.

Agnieszka Kosik tworzy strategię firmy i dba o jej pozycję i wizerunek, wspiera zespół agencji podczas przetargów, rządzi silną, kobiecą ręką, nie tracąc przy tym dobrego humoru i fantastycznego kontaktu ze współpracownikami. Potwierdzeniem jej szerokich kompetencji są ukończone MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, akademia Chartered Institute of Marketing oraz prestiżowe kursy w London Business School.

 


 

  Jacek Olechowski, Prezes Zarządu, IAA

Jacek Olechowski jest założycielem MEDIACAP SA – notowanej na GPW grupy marketingowych obejmującej: IQS, Scholz & Friends Warszawa, The Digitals, EMLAB, TalentMedia, Opinie.pl, Plastream i Brandspy. W przeszłości współtworzył szereg firm m.in. rankomat.pl i Group One.

Olechowski jest prezesem stowarzyszenia IAA Polska, które skupia ponad 100 członków spośród reklamodawców, mediów i agencji. W 2005 został dołączył do Young Global Leaders przy World Economic Forum. Jest członkiem zarządu Global Dignity – organizacji założonej przez JE Haakona Księcia Koronnego Norwegii oraz wiceprezesem Polskiej Rady Biznesu.

Olechowski, rocznik ‘77 jest magistrem Finansów i Bankowości SGH, absolwentem “Global Leadership and Public Policy for the 21st Century” Kennedy School of Government (Harvard University) oraz Georgetown Leadership Seminar. Żonaty, ma dwóch synów.

 


 

  Anna Putts, Head of Marketing Communication, UPC

Ukończyła studia na Intercontinental University w Londynie z dyplomem MBA w biznesie. Dyrektor Marketingu platformy satelitarnej n oraz w Samsung Electronics Polska, aktualnie odpowiada za komunikację marketingowa marki UPC w regionie Europy środkowo wschodniej na 5 rynkach. Trzykrotnie otrzymała statuetkę prestiżowego konkursu Effie, za skuteczność kampanii reklamowej, w którym obecnie jest jednym z jurorów oraz laureat Dyrektora Marketing Roku 2014 organizowanym przez Mediarun. Panelistka, juror oraz speaker na konferencjach branżowych.

 


 

Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji Marketingowej, LOTTE Wedel

Od 2012 roku odpowiedzialna za działania komunikacyjne w firmie LOTTE Wedel. Magdalen Kołodziejska wcześniej przez 4 lata związana była z agencją 24/7 PR, gdzie obejmowała stanowisko Senior Account Managera. Pracowała dla takich klientów jak: Procter&Gamble, LOTTE Wedel, Bosch, Real, Tesco, Grupa Żywiec, czy USP Zdrowie.

Z wykształcenia politolog. Ukończyła wiele kursów z zakresu komunikacji i marketingu, w tym London School of Public Relations oraz studia podyplomowe Marketing i strategie marketingowe na SGH. Swoją wiedzę przekazywała podczas licznych wykładów organizowanych dla studentów, między innymi na Uniwersytecie SWPS i SGH.

 


 

  Magdalena Budziszewska, Senior Marketing Manager, Costa Coffee Polska

Przez 11 lat związana z McDonald’s, gdzie odpowiedzialna była m.in. strategię marki McDonald’s, wprowadzenie marki McCafe czy McDelivery na polski rynek, za ogólnopolski launch oferty śniadaniowej. Wraz z zespołem opracowała i wdrożyła kampanie marketingowe nagrodzone wielokrotnie nagrodami EFFIE. Przez ponad 10 lat była związana z firmami telekomunikacyjnymi takimi jak Ericsson, Polkomtel S.A., gdzie odpowiadała m.in. za CRM oraz programy lojalnościowe. Ostatnio piastowała funkcję Dyrektora Komunikacji Marketingowej sieci sklepów Komfort S.A.

Obecnie odpowiada za komunikację marek Costa Coffee oraz Costa Express na rynku polskim.

Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Absolwentka Chartered Institute of Marketing.

 


 

  Katarzyna Fiedoruk, Starszy Specjalista ds. Zakupów, T-Mobile

9 lat doświadczenia w Zakupach, w tym 8 w zakupach usług marketingowych. Z T-Mobile związana od prawie 7 lat. Odpowiedzialna za zarządzanie kategoriami zakupowymi głównie w obszarze marketingu, w tym kategorią badania marketingowe. Absolwentka SGH w Warszawie.

 


 

  Tomasz Jędrkiewicz, Market Research Expert, T-mobile

Badaniami rynku zajmuje się od 1994 roku. Przez wiele lat pracował po stronie dostawców usług - jako badacz, twórca nowych produktów i dyrektor zarządzający agencji. Od pięciu lat szefuje zespołowi badań rynku w T-Mobile Polska. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, współpracownik Uniwersytetu SWPS.

 


 

  Filip Beźnicki, Strategy Group Head, Saatchi & Saatchi IS

Od ponad 10 lat związany z pracą nad komunikacją dla największych reklamodawców (między innymi Procter&Gamble, czy Coca-Cola); Współator wielu projektów nagradzanych nagrodą Effie.

Wszechstronne doświadczenie związane z pracą zarówno po stronie domu mediowego, agencji interaktywnej, jak i aktualnie dużej sieciowej agencji reklamowej.

Od początku kariery, w każdym z tych podmiotów związany z wprowadzaniem marek do środowiska digital i projektowaniu ich obecności w internecie.

W Saatchi&Saatchi IS jako Strategy Group Head odpowiedzialny za obsługę strategiczną wybranych klientów i wsparcie procesów digitalowych w agencji.

 


 

  Dariusz Maciołek, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej, Aviva

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz The Chartered Institute of Marketing. W branży marketingowej od ponad 16 lat. Obecnie Dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej w Aviva, gdzie jest odpowiedzialny m.in. za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej marek Aviva i Expander, tworzenie strategii dla wszystkich linii produktowych w ramach podejścia multichannel, rozwój kanałów społecznościowych, CSR i PR.

Poprzednio przez 2 lata odpowiedzialny za całokształt działań marketingowych - strategię marki, komunikację marketingową oraz aktywności sponsoringowe PGE. Wcześniej pracował ponad 5 lat w Grupie PZU, gdzie odpowiadał za całość działań internetowych i mediowych prowadzonych przez PZU. Przedtem zajmował stanowiska Marketing Managera w koncernie międzynarodowym International Personal Finance oraz w RaboDirect.

 


 

  Wojciech Cłapiński, Wiceprezes Zarządu El Padre

Osobowość Roku MICE Poland 2011
Juror konkursu MP POWER

Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą eventową związany od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał w Agencji Koncertowej Jamboree, przy produkcji festiwalu Jazz Jamboree oraz koncertach Jamesa Browna, Raya Charlesa, Nigela Kennedy’ego, Coolio i wielu innych. Jako Tour Manager obsługiwał trasę koncertową Gaelforce Dance w Polsce, Niemczech, Kanadzie i USA. Od roku 2005 związany z Eskadra Events, która po zmianie nazwy w 2008 znana jest jako El Padre, gdzie jest wspólnikiem.

Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci, maratończyk i kibic Legii Warszawa. Inicjator i Przewodniczący Komitetu Budowy Pomnika Kazimierza Deyny.

 


 

  Karolina Borkowska-Bylicka, Wiceprezes Zarządu Public Dialog, Wiceprezes Zarządu ZFPR

Wiceprezes Zarządu Związku Firm Public Relations na kadencję 2016-2018, 2018 - 2020 i Wiceprezes agencji PR Public Dialog.

Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: Marketing Medialny i Public Relations). Posiada 12 letnie doświadczenie w PR i ponad 25 letnie pracy w mediach.

Specjalizuje się w PR produktowym i media relations. Bogate doświadczenie w budowaniu relacji z mediami i rozumieniu ich potrzeb, zawdzięcza pracy w TVP przy programie informacyjnym „Panorama” oraz w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Prowadzi szkolenia w zakresie wystąpień publicznych oraz wykłady w Szkole Strategii Marki i na uczelni wyższej Collegium Civitas z zakresu public relations.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując GG Network S.A. – największej polskiej spółce oferującej nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne, projekty medialne oraz społecznościowe. Doświadczenie w obszarze komunikacji zdobywała pracując w kilku warszawskich agencjach PR, tworząc i realizując strategie komunikacyjne dla największych polskich spółek i międzynarodowych korporacji. Od 2010 roku wiceprezes agencji Public Dialog, gdzie do tej pory współtworzyła i zarządzała ponad 100 projektami z zakresu PR. Nadzorowane projekty zdobyły liczne polskie i międzynarodowe nagrody w tym: Złote Spinacze, Magellan Awards, Mercury Excellence Awards, POTY, SABRE i IPRA (finalists).

 


 

  Aleksandra Popławska, Content Partnership Director, LiquidThread (Publicis Media)

Od 3 lat prowadzę zespół projektów kontentowych w agencji LiquidThread. Specjalizujemy się w tworzeniu i egzekucji działań content marketingowych dla klientów Publicis Media. Pracujemy między inni dla marek McCormick (Kamis), Allegro, Vileda, Lorenz (Crunchips, Lajkonik), Visa, Deichmann, Tena, Circle K, Kruszwica, Mercedes.

Wcześniej przez ponad 10 lat zajmowałam się tworzeniem i realizacją strategii mediowych w Starcomie, m.in. dla klientów Mondelez, Lindt & Sprüngli, Lisner, Müller Dairy, McCormick, Bongrain, USP Zdrowie.

Organizatorzy:

                 

Partnerzy:

                                         

Partnerzy
Partnerzy medialni